Mutassa meg ismerőseinek:

Könyvkötő

Referenciaszám: A229109

A Könyvkötő álláshirdetés részletei:

A FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft. - az ország egyik legnagyobb akkreditált munkáltatójaként - több mint 4.000 munkavállalót foglalkoztat, és közel 70 telephellyel rendelkezik. Fő küldetése a megváltozott munkaképességű személyek foglalkoztatása, munkavégző képességeinek fejlesztése, valamint nyílt munkaerő-piaci foglalkoztatóhoz történő kihelyezése.

A több mint 60 éves múlttal rendelkező, állami tulajdonú nagyvállalat
dabasi telephelyére a telephelyi fejlesztésekhez kapcsolódóan
az alábbi munkakörbe keres

4 fő új munkatársat:

Könyvkötő

Egészséges és megváltozott munkaképességű személyek jelentkezését egyaránt várjuk!

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:
- Papír alapanyagok előkészítése, a megadott méretek alapján könyvkötészeti összehordási-, vágási-, kötészeti- és egyéb szakmai feladatok elvégzése pl. Schneider-Senator, Seypa 135, HORIZON ST-40 stb. típusú könyvkötészeti/nyomdaipari berendezéseken.
- A közvetlen munkakörnyezet rendezett állapotának biztosítása.

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:
- Könyvkötő (nyomdaipari) szakmunkás végzettség,
- összehordó-, és/vagy vágó- és/vagy köteglyukasztó gépek kezelésében szerzett munkatapasztalat,
- megfelelő fizikai állóképesség, dabasi munkavégzés vállalása.

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:
- Megegyezés szerinti teljes-, vagy részmunkaidős, hosszú távú munkalehetőség,
- stabil vállalati háttér.
- Bérezés megegyezés szerint.
- Lakhatási támogatás megoldható.

Munkavégzés helye: 2373 Dabas, Vasút út 105.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével szíveskedjen elküldeni.

Egyéb adatok: Könyvkötő

Az álláshirdető cég: Főkefe Közhasznú Nonprofit Kft
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka