Mutassa meg ismerőseinek:

PULTOS - PÉNZTÁROS

Referenciaszám: A228862

A PULTOS - PÉNZTÁROS álláshirdetés részletei:

Liszt Ferenc repülőtéri egyszmélyes kis kávézóba keresünk

kollegát

Feladatok:
• Vendégek kiszolgálása
• Kávé italok készítése (kávégép kezelése), szendvicsek, péksütemények illetve egyéb termékek kínálása, árusítása
• Pénztárgép kezelése
• A munkaterület és a hozzá tartozó gépek tisztán tartása
• Árukészlet töltés

Elvárások:
• Jó kommunikációs készség, kedves, barátságos személyiség
• Alapfokú angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:
• Lehetőség nyelvgyakorlásra
• Egyedi, a Liszt Ferenc Reptéren belüli munkakörnyezet
• Stabil bejelentett munkahely, műszakpotlékokkal és borravalóval
• Meleg étkezés plusz étkezési jegy, teljesítmény bónusz lehetőséggel

Munkavégzés helye, ideje:
Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbánya Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy fiatal és lendületes csapat tagja lenni, akkor
Várjuk önéletrajzodat e-mail-en vagy a 06 1/296 3513 -as faxszámra.

Egyéb adatok: PULTOS - PÉNZTÁROS

Az álláshirdető cég: Táltos Reklám Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom