Mutassa meg ismerőseinek:

Beszerző

Referenciaszám: A228829

A Beszerző álláshirdetés részletei:

A győri székhelyű Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és friss, száraz áru termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata
Beszerző
munkakörbe

Az Ön feladata:
- új gyártók, forgalmazók felkutatása
- ártárgyalások folytatása
- beszerzések, rendelések és beszállítások koordinálása
- áruminőségi kritériumok, kiszereléssel és csomagolással kapcsolatos belső utasítások figyelemmel követése és betartatása a beszállítókkal
- az aktuálisan szükséges árukészlet biztosítása, folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal

Az Ön profilja:
- felsőfokú vendéglátói ipari végzettség
- tárgyalóképes, erős angol nyelvtudás szóban és írásban
- kiváló kommunikációs képesség, határozott fellépés
- győri vagy budapesti (környéki) lakhely
- B kategóriás jogosítvány
- rövidebb kiküldetések vállalása
- munkavégzés helye: változó

Előnyt jelent:
- beszerzési területen szerzett tapasztalat
- kereskedelmi gyakorlat
- FMCG terület ismerete
- élelmiszeripari, húsfeldolgozási és hús ismeretek
- német vagy francia, spanyol nyelv ismerete

Munkavégzés helye:
- változó
- irodai munkavégzés Győrben vagy Budapesten (lakóhelytől függően)

Amit kínálunk:
- változatos munkakör
- fiatalos csapat
- egy piacvezető cég biztonsága
- versenyképes jövedelem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezését fényképes önéletrajz kíséretében küldje el részünkre.

Egyéb adatok: Beszerző

Az álláshirdető cég: Matusz-Vad Zrt.
A munkavégzés helye: országos
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika