Mutassa meg ismerőseinek:

MARKETING ASSZISZTENS

Referenciaszám: A228739

A MARKETING ASSZISZTENS álláshirdetés részletei:

A Vasas Sport Club budapesti munkahelyre főállású munkatársat keres
munkakörbe

Feladat:
• szurkolói adatbázis kezelése
• szurkolókkal történő kapcsolattartás
• Vasas web-shop és szurkolói shop üzemeltetésében való közreműködés
• rendezvényszervezésben való közreműködés
• sportágaink belső kommunikációs rendszerének – myVasas - felügyelete
• web-oldal szerkesztési részfeladatok ellátása, eseménytudósítások készítése

Elvárások:
• felsőfokú végzettség, marketing vagy kommunikáció szakirányon szerzett végzettség előnyben
• jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
• felhasználói informatikai ismeretek (Word, Excell, Powerpoint)
• önálló, precíz, tervszerű munkavégzés
• esetenként rugalmas, hétvégi munkavégzés
• angol nyelvismeret előnyben
• jogosítvány (B kategória)

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem
• hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését akkor fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével, valamint iskolai bizonyítványainak másolatait várjuk. Íráskészséget igazoló referenciák elküldése előnyt jelent.

Jelentkezési határidő:
2016. február 10.

Egyéb adatok: MARKETING ASSZISZTENS

Az álláshirdető cég: Vasas Sport Club
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció