Mutassa meg ismerőseinek:

Karbantartó mérnök gyakornok

Referenciaszám: A228705

A Karbantartó mérnök gyakornok álláshirdetés részletei:

Karbantartó mérnök gyakornokot
keresünk Soroksári gyártóüzembe.
Feladatok:
- Csővezetéki tervek AutoCAD-ben történő módosításai
- Műszaki beruházásokban való részvétel
- A beruházásokkal kapcsolatos adminisztráció (megrendelések, számlák, beérkeztetés)
- SAP rendszerben való munkavégzés
- Karbantartással kapcsolatos adminisztráció (megrendelések, beérkeztetések, munkaidő nyilvántartás, szerződések, műszaki irattárkezelés)

Elvárások:
- Folyamatban lévő gépészmérnöki vagy villamosmérnöki tanulmányok
- MS programok felhasználói szintű ismerete
- AutoCAD program ismerete
- Minimum középfokú angol nyelvtudás
- Pontos, precíz és önálló munkavégzés
- A pozíció minimum heti 20 órás munkavégzést jelent, rugalmas beosztásban
Előny:
- SAP rendszer ismerete
- Ariba rendszer ismerete

Amit kínálunk:
• Hosszú távbú szakmai gyakorlati lehetőséget nyújtunk egy piacvezető multinacionális
vállalatcsoporton belül
• Betekintést nyerhetsz a karbantartási mérnökség munkájába
• Támogatjuk munkavállalóink folyamatos szakmai fejlődését, stabil vállalati hátteret biztosítva számukra

Munkavégzés helye:
• Budapest, XXIII.

Bérezés: br 880 Ft

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a megadott emailcímen lehet. Tárgy: mérnök gyakornok

Egyéb adatok: Karbantartó mérnök gyakornok

Az álláshirdető cég: Mediátor polleo Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Mérnök / Műszaki

Jelentkezés az állásra: Karbantartó mérnök gyakornok