Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítő munkatárs

Referenciaszám: A228630

Az Értékesítő munkatárs álláshirdetés részletei:

A 4 csillagos Garzon Plaza Hotel csapata bővítése céljából

értékesítő munkatársat

keres.

Elvárások:
- felsőfokú szakirányú végzettség (turizmus-vendéglátás, szállodaipar, idegenforgalom)
- hasonló területen szerzett, legalább 1-2 éves tapasztalat
- magabiztos angol nyelvtudás
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- kiváló kommunikációs és prezentációs készség
- erős értékesítői szemlélet
- talpraesett, határozott személyiség
- önálló, pontos, precíz munkavégzés
- jó megjelenés
- rugalmasság
- saját gépkocsi

Előnyt jelent:
- német nyelv ismerete előnyt jelent
- piaci ismeretek, aktív kapcsolatrendszer

Feladatok:
- meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
- új partnerek felkutatása
- a hotel szolgáltatásainak aktív értékesítése
- ajánlatok előkészítése, nyomon követése

Munkavégzés helye:
- irodai munkavégzés Győrben

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével.

Egyéb adatok: Értékesítő munkatárs

Az álláshirdető cég: Garzon Plaza
A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Álláskategória: Kereskedelem