Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros és targoncás.

Referenciaszám: A228580

A Raktáros és targoncás. álláshirdetés részletei:

Megbízónk részére keresünk raktáros és csomagoló munkakörbe munkatársat.
Feladatok:

a raktár napi működésének biztosítása,
készáruk értékesítéséhez szükséges darabszám szerinti mérlegelés,
csomagolás,
kiszállítások előkészítése,
kimenő területen történő raktározás,
a raktári bevételezési és a raktárból történő kiadások könyvelése.

Elvárások:

középfokú végzettség,
emelőgép kezelői bizonyítvány (gáz-és elektromos üzemű targonca)
felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word,Excel)
precíz,pontos,gyors munkavégzés,
terhelhetőség,
szabályok betartása,
2 műszakos munkarend vállalása.

Előny:

raktározási területén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Szekszárd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak,kérjük érdeklődjön a jelentkezés módjáról a 06205980727 -es telefonszámon!

Egyéb adatok: Raktáros és targoncás.

Az álláshirdető cég: Dologidő Kft.
A munkavégzés helye: Tolna megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Raktáros és targoncás.