Mutassa meg ismerőseinek:

Szerszámkarbantartó-Szekszárd

Referenciaszám: A228577

A Szerszámkarbantartó-Szekszárd álláshirdetés részletei:

Szekszárdi partnercégünk részére Szerszámkarbantartót keresünk.
Munkakör rövid leírása:
krimpelő gépek és szerszámok karbantartása,
szerszámnyilvántartás,
pótalkatrészek rendelése,
szerszámházak,kopó alkatrészek állapotának rendszeres felülvizsgálata,
mintagyártáshoz szerszámjavaslat,
tesztek bevezetése,
csiszolati képek készítése,
engedélyezési dokumentációk kezelése.
Elvárások:
szakmunkás végzettség,
hasonló területen szerzett tapasztalat,
műszaki végzettség vagy
kábelfeldolgozásban való jártasság,
több műszakos munkarend vállalása,
monotonitás tűrés,
precíz,pontos munkavégzés,
munkájára igényes személyiség.
Amit kínálunk:
versenyképes órabérben meghatározott fizetés,
cafeteria + bejárás támogatása,
3 hónap próbaidő után,határozatlan idejű munkaszerződés.
Munkavégzés helye:
Szekszárd
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak,kérjük érdeklődjön a 06205980727-es telefonszámon!

Egyéb adatok: Szerszámkarbantartó-Szekszárd

Az álláshirdető cég: Dologidő Kft.
A munkavégzés helye: Tolna megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés / Mérnök

Jelentkezés az állásra: Szerszámkarbantartó-Szekszárd