Mutassa meg ismerőseinek:

Adminisztratív diákmunka Veszprém

Referenciaszám: A228442

Az Adminisztratív diákmunka Veszprém álláshirdetés részletei:

Veszprémi partnerünk részére keresünk adatrögzítő munkakörbe diákot.

Feladatok:
• adatrögzítés
• iroda munkájának adminisztratív támogatása

Feltétel:
• Folyamatban lévő nappali OKJ-s tanulmányok
• Office ismerete, gyakorlati alkalmazása
• Heti 3 nap vállalása 8 órában

Előny:
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség
• munkakörnek megfelelő diákbérezés

Munkavégzés helye: Veszprém

Erre a pozícióra kizárólag diákok jelentkezését tudjuk fogadni.

Jelentkezni lehet önéletrajzzal „adatrögzítő diákmunka” jeligével

Érdeklődni lehet: 70/323-0001

Egyéb adatok: Adminisztratív diákmunka Veszprém

Az álláshirdető cég: OPUS LKG Iskolai Szövetkezet
A munkavégzés helye: Veszprém megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Adminisztratív diákmunka Veszprém