Mutassa meg ismerőseinek:

TERMÉKMENEDZSER

Referenciaszám: A228132

A TERMÉKMENEDZSER álláshirdetés részletei:

Szegedi székhelyű, háztartás vegyipari és kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:
Feladatok:
• A helyi piaci feltételek figyelembevételével a márkastratégia kidolgozása, a jövőbeni minőségi és mennyiségi növekedés érdekében új irányelvek kidolgozása
• Marketing tevékenységek előkészítése, kivitelezése és ellenőrzése
• Új termékek bevezetése, kampányok koordinálása
• A marketing folyamatok kidolgozása, kiértékelése, a márkaismertség fejlesztése
• A márkaismertség, márkajelenlét a marketing-mix minden elemében történő vizsgálása, a marketing költségvetés kezelése
• A piac és fogyasztói szokások vizsgálata és figyelemmel kísérése
• A területhez köthető prezentációk és statisztikák elkészítése
• Piackutatás, a versenytársak piaci helyzetének felmérése, az adatok egy-egy termékkategóriát illető összegyűjtése

Elvárások:
• FMCG marketing területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
• Közgazdász végzettség
• Kimagasló elemzőképesség, analitikus gondolkodásmód
• Magas szintű számítástechnikai ismeretek, jó prezentációs készség
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• Precíz, alapos munkavégzés

Munkavégzés helye:

• Szeged, Budapest

Amennyiben úgy érzed, hogy elvárásainknak megfelelsz, lelkiismeretes vagy, munkádért 100%-ban felelősséget tudsz vállalni, képes vagy a kétirányú kommunikációra és mindeközben fontosak számodra az emberi kapcsolatok, a pozíció megjelölésével jelentkezz MOST fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel a https ://florin.hrfelho.hu/ linkre kattintva, vagy küldd el a megadott e-mail címre!

Egyéb adatok: TERMÉKMENEDZSER

Az álláshirdető cég: Florin Zrt.
A munkavégzés helye: országos
Álláskategória: Kereskedelem