Mutassa meg ismerőseinek:

ÉRTÉKESÍTÉSI – ÉS MARKETING ASSZISZTENS

Referenciaszám: A228128

Az ÉRTÉKESÍTÉSI – ÉS MARKETING ASSZISZTENS álláshirdetés részletei:

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Feladatok:
• marketing és értékesítési terv elkészítésében és megvalósításában való asszisztencia
• marketing kampányok tervezésében, kivitelezésében asszisztencia, lebonyolítás, értékelés
• marketing anyagok tartalmi előkészítése (fordítás, ellenőrzés)
• akciók és rendezvények szerevezésében és lebonyolításában való részvétel
• PR cégekkel és egyéb alvállalkozókkal való kapcsolattartás
• árajánlatok kérése, gyűjtése, kiértékelése
• együttműködés a grafikussal
• prezentációk, elemzések, havi riportok készítése, adminisztráció

Elvárások:
• felsőfokú szakirányú végzettség
• Magas felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• Precíz, alapos munkavégzés és tanulni akarás

Előnyök:
• angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban
• hasonló területen szerzett 1-2 éves releváns tapasztalat
• proaktív személyiség

Amit kínálunk:
• Motiváló, versenyképes jövedelem;
• Év végi bónusz;
• Képzési/szakmai fejlődési lehetőség;
• Hosszú távú, biztos munkahely;
• Stabil, bővülő vállalati háttér;
• Lendületes csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, Szeged, Kecskemét

Amennyiben úgy érzed, hogy elvárásainknak megfelelsz, lelkiismeretes vagy, munkádért 100 %-ban felelősséget tudsz vállalni, képes vagy a kétirányú kommunikációra és mindeközben fontosak számodra az emberi kapcsolatok, akkor a pozíció megjelölésével jelentkezz MOST fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel a https ://florin.hrfelho.hu/ linkre kattintva, vagy küldd el a megadott e-mail címre.

Egyéb adatok: ÉRTÉKESÍTÉSI – ÉS MARKETING ASSZISZTENS

Az álláshirdető cég: Florin Zrt.
A munkavégzés helye: országos
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: ÉRTÉKESÍTÉSI – ÉS MARKETING ASSZISZTENS