Mutassa meg ismerőseinek:

Irodavezető/pénzügyi asszisztens

Referenciaszám: A228100

Az Irodavezető/pénzügyi asszisztens álláshirdetés részletei:

Best Solution Konstrukt Kft.
Építőipari kivitelezéssel foglalkozó cég keres
irodavezetőt/pénzügyi asszisztenst,
hat vagy nyolc órás munkaidőre.

FELADATOK:
§ adminisztráció, adatrögzítés
§ dokumentumok rendszerezése, archiválása
§ házi pénztár nyilvántartása
§ könyvelés támogatása, szigorú számadású nyomtatványok kezelése
§ munkaügyi, munkavédelmi nyilvántartások vezetése
§ szervezési és általános asszisztensi feladatok ellátása
§ postai ügyintézés elvégzése

ELVÁRÁS:
§ tettre kész, gyakorlatias, munkabíró, dolgozni vágyó kolléga(nő)t keresünk, aki biztos irodai hátteret tud nyújtani cégünknek, az építőipar sajátos világában
§ számítógépes ismerettel rendelkező, gyors felfogású, nyitott, önálló, előrelátó, elhivatott, megoldást kereső személyt szeretnénk dinamikus csapatunk tagjai közé

ELŐNY:
§ építőpari irodai környezetben szerzett esetleges műszaki tapasztalat
§ könyvelési gyakorlat

AMIT NYÚJTUNK:
§ izgalmas, hosszú távú munkahely
§ jó hangulatú, kihívásokkal teli irodai környezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, XIV. Kerület

Fényképes önéletrajzokat várjuk.

Egyéb adatok: Irodavezető/pénzügyi asszisztens

Az álláshirdető cég: Best Solution Konstrukt Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Irodavezető/pénzügyi asszisztens