Mutassa meg ismerőseinek:

Pénzügyi ügyintéző

Referenciaszám: A227927

A Pénzügyi ügyintéző álláshirdetés részletei:

Kecskeméti székhelyű, háztartási vegyi áru és kozmetikai termékeket forgalmazó cég munkatársat keres az alábbi posztra:

Feladatok:
• Szolgáltatás jellegű bevételek számlázása
• A Bankon keresztül érkezett pénzmozgások naprakész rögzítése a vállalati ügyviteli rendszerben
• Faktorálási feladatok ellátása
• Számlaellenőrzés, számlarögzítés a vállalati ügyviteli rendszerben
• Banki utalások rendezése
• Kintlévőség-kezelés
• Beérkező információk pontos továbbítása az érintett osztályoknak, partnereknek
• Okmányok, dokumentumok kezelése, csoportosítása
• Statisztikai jelentések, beszámolók készítése
• Készpénzforgalmi feladatok ellátása

Elvárások:
• Középfokú közgazdasági vagy pénzügyi végzettség
• 3 éves pénzügyi területen szerzett, szakmai tapasztalat
• Számítástechnikai ismeretek
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• Precíz, alapos munkavégzés

Juttatások, ajánlat:
• Motiváló, versenyképes jövedelem;
• Év végi bónusz;
• Képzési/szakmai fejlődési lehetőség;
• Hosszú távú, biztos munkahely;
• Stabil, bővülő vállalati háttér;
• Lendületes csapat.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben úgy érzed, hogy elvárásainknak megfelelsz, lelkiismeretes vagy, munkádért 100 %-ban felelősséget tudsz vállalni, képes vagy a kétirányú kommunikációra és mindeközben fontosak számodra az emberi kapcsolatok, akkor a pozíció megjelölésével jelentkezz MOST fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel a www.florin.hrfelho.hu/allasajanlat/33/penzugyi-ugyintezo-kecskemet linkre kattintva

Egyéb adatok: Pénzügyi ügyintéző

Az álláshirdető cég: Malen Kft.
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling