Mutassa meg ismerőseinek:

Quality Manager

Referenciaszám: A227924

A Quality Manager álláshirdetés részletei:

A 3DHISTECH a digitális mikroszkópok fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető vállalat. A magyar kutatói és klinikai orvoslás egyik legnagyobb innovációs mérföldköve.

Fejlesztéseinkkel olyan orvostechnikai eszközöket bocsátunk a diagnosztika és a kutatások szolgálatába, amelyek egyedülálló módon teszik lehetővé a szövettani, genetikai eltérések megjelenítését, kiértékelését és archiválását.

Rendszereinknek a világ különböző pontjain a legszigorúbb szabályozásoknak, szabványoknak kell megfelelnie, melyhez elengedhetetlen a minőségirányítási csapatunk munkája.
Budapesti központunkba keressük új kollégánkat:

Feladatok:

- A cég minőségbiztosítási rendszerének működtetése, fejlesztése
- A minőségbiztosítási rendszer dokumentációjának aktualizálása, felügyelete, fejlesztése
- Minőségbiztosítási oktatások megszervezése, lebonyolítása
- Auditok előkészítése, lefolytatása, utókövetése
- Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
- Hazai és nemzetközi hatósági előírásoknak és szabványoknak való megfelelés biztosítása
- Clinical study-k végrehajtásában való részvétel
- Regulatory feladatok ellátása, engedélyeztetési eljárások lebonyolítása

Elvárások:

- felsőfokú műszaki végzettség lehetőség szerint minőségügyi területen
- auditok során szerzett tapasztalat
- ISO 9001 alapos ismerete
- precíz, pontos munkavégzés
- vezetői tapasztalat
- önállóság
- jó kommunikációs készség
- tárgyalási szintű angolnyelv-tudás

Előnyt jelentenek:

- orvostechnikai / in-vitro diagnosztikai eszközök gyártásában vagy minőségbiztosításában szerzett tapasztalat
- cGMP ismerete, FDA engedélyeztetési tapasztalat
- ISO 13485, ISO 14971, IEC 61010, IEC 62304, ISO 31000 szabványok ismerete
- kockázatmenedzsment tapasztalat

Amit kínálunk:

- stabilan növekvő cég, megbízható munkaadói háttér, hosszú távú együttműködés
- nemzetközileg is sikeres, elismert innovációk
- társadalmilag hasznos, életek megmentéséhez hozzájáruló technológiai fejlesztésekben részvétel
- kiváló szakember-gárda, jól működő csapatok
- cutting-edge munkaeszközök és géppark
- önállóság, változatos munka
- a szakmai tapasztalattal összhangban lévő fizetési struktúra

Ha a minőségmenedzsment egy különleges szakterületén – az orvostechnikai eszközök minőségbiztosításának világában folytatnád karriered, és érdekelnek a különböző piacok szabályozásai nyújtotta kihívások, nálunk megtalálod a számításod!

Egyéb adatok: Quality Manager

Az álláshirdető cég: 3DHISTECH Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Mérnök / Műszaki