Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítési koordinátor

Referenciaszám: A227889

Az Értékesítési koordinátor álláshirdetés részletei:

Magyar tulajdonú, stabil piaci pozícióval rendelkező szépségipari vállalat
munkatársat keres.

Feladatok:
• Folyamatos, személyes kapcsolattartás a belföldi viszonteladókkal, további partnerek keresése, felkutatása országos szinten
• Mobil munkavégzés, heti min. 2-3 nap utazással (céges autóval), partnerlátogatással
• Az értékesítési tervszámok megvalósítása
• A szerződéskötés előkészítése, tárgyalások megszervezése, lebonyolítása, teljesítésük nyomon követése, a partnerek ellenőrzése
• A viszonteladók folyamatos ösztönzése különböző akciókkal, bónuszrendszerrel, új elképzelések felvetése, megvalósítása
• Proaktív részvétel az értékesítési és marketing folyamatokban
• Forgalmi riportok készítése, elemzése, javaslatok megfogalmazása
• Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
• A belföldi piac folyamatos figyelése, a piaci információk begyűjtése, rendszerezése, analízisek készítése a vezetők számára

Elvárások:

• B típusú jogosítvány, több éves vezetési gyakorlat, utazási hajlandóság
• Munkatapasztalat kereskedelmi vagy értékesítési területen
• Marketing alapú hozzáállás
• Eredményorientált szemlélet
• Precíz, felelősségteljes, proaktív személyiség
• Jó tárgyalástechnika, vevőorientáltság, jó kommunikációs képesség
• Értékesítői véna, kreativitás és újító szellem
• Megbízhatóság, felelősségvállalás és lojalitás
• Rugalmasság, határozott fellépés
• Pozitív személyiség, jó kapcsolatteremtési képesség
• MS Office magas szintű ismerete
Amit kínálunk:
• Stabilan, dinamikusan növekvő vállalat
• Családias légkör
• Változatos munkakör
• Előrelépési lehetőség
• Hosszú távú munkahely
Bérezés, juttatások:
• Céges autó, laptop, telefon

Munkavégzés helye: Budapesti központ, de országos mobilitás szükséges
Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre.

Egyéb adatok: Értékesítési koordinátor

Az álláshirdető cég: vezető kozmetikai cég
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Értékesítési koordinátor