Mutassa meg ismerőseinek:

Személyügyi ügyintéző

Referenciaszám: A227871

A Személyügyi ügyintéző álláshirdetés részletei:

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely 42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt, fejleszt.

Jelenleg 700 munkavállalót foglalkoztat a vállalat.

Az alábbi pozícióba keresünk sikerorientált pályázókat:

Feladatok:
• Munkavállalók személyügyi anyagainak (orvosi alkalmasságik, be- és kilépő dokumentumok, személyi okmányok, stb.) pontos kezelése
• Munkaviszony létesítéséhez, megszűntetéséhez, munkaszerződés módosításához szükséges adminisztráció határidőre történő ellátása
• Munkaidőnyilvántartó-rendszer kezelése
• Oktatások szervezésében való részvétel, dokumentáció kezelése
• Bérszámfejtés előkészítése, teljesítési igazolások bekérése, adminisztrációja esetenként részvétel benne
• Szabadságok, táppénz, utazási költségtérítések és egyéb elszámolandó tételek feldolgozása
• Kimutatás, statisztikák, riportok elkészítése
• Folyamatos kapcsolattartás a Partnerekkel

Feltételek:
• Személyügyi ügyintézői (TB, bérügyintéző) végzettség
• legalább 2 éves teljes körű személyügyi esetleg bérszámfejtési tapasztalat,
• precíz, lelkiismeretes munkavégzést,
• Valamely bérszámfejtő program ismerete és legalább 2 éves alkalmazói tapasztalat (Nexon és SAP ismeretek előnyt jelentenek)
• MS Office programok (Excel) kiváló ismerete
• Terhelhetőség és jó probléma megoldó képesség

Amit kínálunk:
• kedvező szakmai továbbfejlődési,
• széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget,
• attraktív juttatási csomagot

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk e-mailen.
Web: www.bosal.com
Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park, hrsz. 11751/43. Tel: +36 76 500530

Egyéb adatok: Személyügyi ügyintéző

Az álláshirdető cég: Bosal Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye