Mutassa meg ismerőseinek:

Kontroller

Kontroller

Referenciaszám: A227552

A Kontroller álláshirdetés részletei:

Szegedi székhelyű, háztartási vegyi- és kozmetikai termékeket gyártó és forgalmazó cégcsoportba keresünk Munkatársat az alábbi pozícióra:

Kontroller

A leendő Munkatárs feladatai lesznek:
• Üzemgazdasági elemzések, jelentések készítése
• Költségek ellenőrzése, eltérések okainak feltárása, javító intézkedések elkészítése
• Eredmény- és költségelemzések, terv-tény kimutatások készítése
• A vezetői információs rendszerhez kapcsolódó elemzések, terv-tény kimutatások készítése
• Közreműködés a vállalat heti, havi és éves terv összeállításában
• Előállítási és általános költségek tervezése és követése, ellenőrzése
• Költséghelyi terv-tény elemzések és jelentések készítése
• Statisztikák, döntés-előkészítő anyagok összeállítása
• Rövid távú előrejelzések előállítása integrált eredmény-kimutatással és Cash Flow számítással a döntések maghozatalának támogatására
• Készlethatékonyság ellenőrzése
• Vevőállomány ellenőrzése
• Jövedelmezőség elemzéséhez kimutatások, statisztikák elkészítése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
• Felsőfokú szakirányú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
• Minimum 3 éves tapasztalat kontrolling területen

Előnyt jelent:
• Angol nyelvtudás
• Mérlegképes könyvelő végzettség
• Prezentációs készség
• Terhelhetőség
• Összetett gondolkodás, rendszerszemlélet
• Tanulásra való igény
• Gyors, problémamegoldó képesség
• Precíz, pontos, megbízható munkavégzés

Amennyiben úgy érzed, hogy elvárásainknak megfelelsz, lelkiismeretes vagy, munkádért 100%-ban felelősséget tudsz vállalni, képes vagy a kétirányú kommunikációra és mindeközben fontosak számodra az emberi kapcsolatok, a pozíció megjelölésével küld el már MOST fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet!

Egyéb adatok: Kontroller

Az álláshirdető cég: Florin Zrt.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling