Mutassa meg ismerőseinek:

Szerszámtervező mérnök

Referenciaszám: A227536

A Szerszámtervező mérnök álláshirdetés részletei:

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely 42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt, fejleszt.

Jelenleg 700 munkavállalót foglalkoztat a vállalat.

Az alábbi pozícióba keresünk sikerorientált pályázókat, aki a Gyártástámogató Mérnökségi Osztályába, aki elsősorban felelős a hegesztőkészülékek tervezéséért, gyártásának ellenőrzéséért, karbantartási tervének elkészítéséért felelős:

Feladatok
• Az R&D csoporttól a termék dizájnhoz kapcsolódó műszaki információk összegyűjtése
• A hegesztőkészülék fejlesztése az új termékek gyártásához a vevői igények és a belső standardok alapján
• A tervezett szerszámok modelljének és rajzának elkészítése SolidEdge-ben (2D/ 3D)
• Költségtervezés az új szerszámokhoz
• Koordináció a szerszámkészítő team, gyártás R&D és minőségbiztosítási területek között az új szerszám alkalmazásáig
• Részvétel az új hegesztőszerszám gyártásában (műszaki koordináció és jóváhagyás)
• Részvétel a teszt és prototípus gyártásban
• Standard és ad hoc riportok készítése a szerszámtervezési folyamattal kapcsolatban

Elvárások

• Műszaki felsőfokú végzettség (szerszámtervező/gépész szakirány)
• SolidEdge 2D műszaki rajzolás és 3D modellezési jártasság
• Szerszámtervezési tapasztalat
• Mérési és ellenőrzési folyamatok ismerete, tolerancia számítás
• MS Office, ERP System általános felhasználói szintű ismerete
• Gyártási folyamatok (hegesztés, lézervágás, felületkezelés, CNC megmunkálás) ismerete
• Autóipari gyakorlat előnyt jelent (APQP, PPAP, FMEA)
• Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Ajánlatunk

- attraktív kompenzációs csomag
- fiatal és dinamikus csapat
- modern munkakörnyezet

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk.
Web: www.bosal.com
Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park, hrsz. 11751/43. Tel: +36 76 500530

Egyéb adatok: Szerszámtervező mérnök

Az álláshirdető cég: Bosal Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés / Mérnök

Jelentkezés az állásra: Szerszámtervező mérnök