Mutassa meg ismerőseinek:

SZERSZÁMKARBANTARTÓ (Lemezmegmunkálás)

Referenciaszám: A227510

A SZERSZÁMKARBANTARTÓ (Lemezmegmunkálás) álláshirdetés részletei:

Az EMT Hungaria Kft. az EMT74 magyarországi leányvállalata (a MAIKE AUTOMOTIVE cégcsoport tagja) Európa egyik vezető fémmegmunkálással, sajtolással, hidegalakítással foglalkozó cége, amely a nemzetközi autópiacon, elektronikai termékek piacán jelentős szerepet tölt be. Vállalatunk célja partnereink részére olyan innovatív megoldások kifejlesztése, melyek által termékeik egyre versenyképesebbek és megbízhatóbbak lehetnek a piacon.
A MAGYARORSZÁGI LEÁNYVÁLLALAT AZ ALÁBBI POZÍCIÓBA KERES,

munkatársat

Feladatok
• Progresszív lemezalakító présszerszámok karbantartása
• A szerszám diagnosztizálása váratlan meghibásodás esetén, hibák gyors elhárítása
• Szerszámok időszakos, ütemezett megelőző karbantartása
• Törött, kopott alkatrészek kiszerelése, legyártása vagy gyárttatása, új alkatrészek beszerelése, a szerszám összeszerelése és tesztelése a gépbeállítókkal

Elvárások
• Lemezalakító szerszámok karbantartásában szerzett tapasztalat, de kezdők jelentkezését is várjuk
• Síkköszörű és élező gépek biztos kezelése
• Forgácsoló gépek kezelésében szerzett tapasztalat
• Három műszakos munkarend vállalás
• Megbízhatóság, önállóság
• Pontos, precíz munkavégzés

Előny
- Szerszámkészítői végzettség

JELENTKEZES MODJA:
A megadott e-mail címre várjuk az önéletrajzokat bérigény megjelölésével

Egyéb adatok: SZERSZÁMKARBANTARTÓ (Lemezmegmunkálás)

Az álláshirdető cég: EMT Hungaria Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: SZERSZÁMKARBANTARTÓ (Lemezmegmunkálás)