Mutassa meg ismerőseinek:

Repülőjegy értékesítő/ Ügyfélszolgálati munkatárs

Referenciaszám: A227330

A Repülőjegy értékesítő/ Ügyfélszolgálati munkatárs álláshirdetés részletei:

Menzies Aviation (Hungary) Kft. felvételt hirdet az alábbi pozíció betöltésére:

Repülőjegy értékesítő / Ügyfélszolgálati munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér

Munkavégzés rendje: műszakokban, havi beosztás szerint

Feladatok:

-utasok tájékoztatása, koordinálása

-repülőjegy értékesítés, poggyász és egyéb díjak beszedése

- elveszett poggyász ügyintézés

Elvárások:

-középfokú végzettség

-középfokú, folyékony angol nyelvtudás

-kiváló kommunikációs és koordinációs képesség

-magabiztos, udvarias viselkedés

-rugalmasság, csapatszellem

-precíz munkavégzés

Egyéb adatok: Repülőjegy értékesítő/ Ügyfélszolgálati munkatárs

Az álláshirdető cég: Menzies Aviation
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom

Jelentkezés az állásra: Repülőjegy értékesítő/ Ügyfélszolgálati munkatárs