Mutassa meg ismerőseinek:

Mérlegképes könyvelő

Referenciaszám: A227239

A Mérlegképes könyvelő álláshirdetés részletei:

A Ganz EEG Kft. pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
• Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása
• Havi / negyedéves / éves zárások és beszámoló készítés
• Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval,
• Riportok összeállítása a vezetőség részére
Elvárások:
• Mérlegképes könyvelői regisztráció,
• Több éves (min. 5 év) könyvelői gyakorlattal, a magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete,
• Alapos számítógép ismeretek (MS Office),
• SAP Business One ismerete előny
• Megbízhatóság, lojális, önálló munkavégzés
• Termelői tevékenységet végző cégnél szerzett tapasztalat előny

Egyéb adatok: Mérlegképes könyvelő

Az álláshirdető cég: Ganz EEG Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling