Mutassa meg ismerőseinek:

Csomagoló

Referenciaszám: A227202

A Csomagoló álláshirdetés részletei:

Csomagoló munkatársat keresünk 3 műszakos munkarendbe, soproni munkavégzéssel a következők szerint:

Feladatok:

- Kész, és félkész termékek csomagolása a vonatkozó utasítások szerint
- Félkész termékek megmunkálása a vonatkozó utasítások szerint
- Gyártás során a minőségi követelmények betartása, a termékek minőségi ellenőrzése
- Az előírt védőeszközök és higiéniai eszközök használata
- Adatszolgáltatás a felettesek felé
- A gyártás során előírt dokumentációk, formanyomtatványok pontos kitöltése
- Minőségi probléma esetén közvetlen felettes értesítése
- Műszakátadáskor a munkaterület rendbetétele (takarítás, addig elkészült darabok elcsomagolása, csomagoló anyagok előkészítése)
- Munkavédelmi előírások betartása
- A termelésvezető, és a műszakvezető által adott egyedi feladatok elvégzése

Elvárások:

- Alapfokú végzettség
- Önálló, precíz munkavégzés

Egyéb adatok: Csomagoló

Az álláshirdető cég: DUROSET T. P. KFT.
A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés / Mérnök