Mutassa meg ismerőseinek:

Gépjárművezető

Referenciaszám: A227043

A Gépjárművezető álláshirdetés részletei:

Kecskeméti székhelyű, háztartási vegyi áru és kozmetikai termékeket forgalmazó cég munkatársat keres az alábbi posztra:

Munkavégzés helye: Kecskemét

Feladatok:
• Árurakodás és árufuvarozás a cég telephelye és a partnerek telephelye között

Elvárások:
• B, C kategóriás gépjárművezetői engedély
• Áruterítésben szerzett tapasztalat
• Megbízhatóság, precizitás
• GKI vizsga
• Sofőrkártya

Előny:
• E kategóriás gépjárművezetői engedély
• Nemzetközi árufuvarozásban szerzett tapasztalat
• Emelőhátfal és targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:
• Stabil munkahely
• Önálló munkavégzés

Amennyiben úgy érzed, hogy elvárásainknak megfelelsz, lelkiismeretes, munkádért 100%-ban felelősséget tudsz vállalni, képes vagy a kétirányú kommunikációra és mindeközben fontosak számodra az emberi kapcsolatok, a pozíció megjelölésével küldd el már most fényképes önéletrajzod és motivációs leveled a florin.hrfelho.hu/allasajanlat/29/gepjarmuvezeto-raktaros linkre kattintva!

Egyéb adatok: Gépjárművezető

Az álláshirdető cég: Malen Kft.
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika