Mutassa meg ismerőseinek:

KONYHAFŐNÖK

KONYHAFŐNÖK

Referenciaszám: A226677

A KONYHAFŐNÖK álláshirdetés részletei:

Siófoki díjnyertes ****-os Superior konferencia és wellness szálloda pályázatot hirdet a következő állás betöltésére

KONYHAFŐNÖK

Munkakörbe, illetve vezetői tevékenységbe tartozó lényeges feladatok:
- Beosztott szakácsok és konyhai dolgozók munkarendjének összeállítása a szálloda színvonalának megfelelő svédasztalos és a’la carte ételek elkészítésének, tálalásának magas színvonalú biztosítása.
- Kreatív, az aktuális trendeket is figyelembe vevő svédasztalos menük és a’la carte étlap kínálatának időszakonkénti kínálatának összeállítása
- Konyhai higiénia és élelmiszerbiztonsági szabályok ismertetése és betartatása.
- Készletgazdálkodás az ésszerű takarékosság elveinek figyelembevételével.

Minimum alkalmassági feltételek:
- Középfokú szakirányú végzettség, legalább 8 év munkatapasztalattal, Ebben 5 év szállodában szerzett gyakorlat, melyből minimum 2 év legalább konyhafőnök helyettesi pozícióban.
- Rugalmasság
- Terhelhetőség
- Kreativitás
- Megbízhatóság
- Kitartás
- Precizitás
- Leinformálhatóság
Előny:
- Fine dining étteremben szerzett tapasztalat
- Nemzetközi tapasztalat
- Idegen nyelv ismerete

Illetmény és juttatások:
Kezdőfizetés nettó: 300.000.- Ft-tól
Lakhatási támogatás
Gazdálkodási bónusz

Pályázat módja:
Szakmai önéletrajz (az előző két munkahely megjelölésével, közvetlen szakmai vezető elérhetőségével)
Motivációs levél
Írásos pályázat, melynek tartalmaznia kell a pályázó elképezései alapján a választ az alábbi kérdésekre 200 adagos szállodai konyha vonatkozásában:
- Mekkora létszámmal, milyen munkakörökkel szükséges a konyhai csapat összeállítása?
- Mit írna elő lényeges kötelezettségnek a fentiekben Ön által vázolt konyhai munkakörökben?
- Milyen lényeges kompetenciákkal kell, hogy rendelkezzen a konyhafőnök?
- Milyen szempontok alapján választaná ki saját munkatársait?
- Hogyan motiválná kollégait a hosszú távú, sikeres munka érdekében?
- Hogyan fejlesztené kollégái szakmai tudását?
- Milyen módszerrel rendezné a munkaterületén felmerülő alábbi konfliktusokat, problémákat:
o nem jelenik meg a munkakezdésre,
o többször is lehagyja a munkaterületet /telefon, cigaretta stb/
o figyelmetlenül, nem a minőségi elvárásoknak megfelelően végzi a munkáját
Egy svédasztalos ebéd, illetve vacsora menüsor összeállítása, melyet a pályázó a felvételi eljárás során elkészít.

Fényképes szakmai önéletrajzokat a következő e-mail címre kérjük a munkakör megjelölésével.

Pályázat benyújtásának határideje: 2016. 02.15.

Egyéb adatok: KONYHAFŐNÖK

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: országos
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom