Mutassa meg ismerőseinek:

pénzügyi/import asszisztens

Referenciaszám: A226484

A pénzügyi/import asszisztens álláshirdetés részletei:

TTC Budapark Kft. Európa vezető billenős és mozgópadlós pótkocsi gyárainak (KEMPF, Knapen Trailers) kizárólagos magyarországi képviselete. A 19 éves szakmai háttérrel rendelkező ügyvezetés 3 éve láttja el az exkluzív, egyedi gyártó cégek értékesítési, szerviz- és alkatrész logisztikai képviseletét.

A megnövekedett feladatainak ellátására pénzügyi/import asszisztens pozícióba keres munkatársat.

Elvárások:
- pénzügyi-számviteli alapismeretek,
- iratkezelési és ügykezelési területen szerzett tapasztalat,
- német nyelvtudás (telefonon és írásban egyaránt),
- műszaki affinitás,
- számítógép felhasználói szintű ismerete (word, excel),
- jó kommunikációs- és szervezőkészség, kreativitás,
- precíz és önálló munkavégzés.

A kiválasztás során előnyt jelent:
- könyvelői területen szerzett tapasztalat,
- mérlegképes könyvelői végzettség,
- angol nyelvtudás.

A területen több 10 éve tevékenykedő szakemberek jelentkezését is várjuk.

Feladatok:
- bejövő számlák, bankkivonatok kezelése, rögzítése,
- kimenő számlák kiállítása,
- pénztárbizonylat kezelése,
- iratok könyveléshez történő összeállítása, előkészítése,
- műszaki vizsgáztatások, forgalomba helyezések dokumentációs ügyintézése,
- kapcsolattartása a gyárakkal – főként írásban (pl. járművek mozgatásának megszervezése)
- gyári anyagok alkalmankénti fordítása,
- egyéb irodai feladatok ellátása.

Amint kínálunk:
- közvetlen kapcsolattartás az ügyvezetővel,
- kiemelkedő bérezés,
- kis létszám mellett, nyugodt stabil munkakörnyezet,
- gyors és hatékony engedélyeztetési folyamatok,
- szükség esetén a munkavégzéshez napközben céges autó áll rendelkezésre.

Munkaidő: napi 6 órában is elvégezhető (9.00-15.30 között)
Munkavégzés helye: Biatorbágy-Budapark ( METRO áruház közelében)
Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető!

Az önéletrajzokat az Ügyvezető Igazgató e-mail címére várjuk.

Egyéb adatok: pénzügyi/import asszisztens

Az álláshirdető cég: TTC Budapark Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: pénzügyi/import asszisztens