Mutassa meg ismerőseinek:

Import ügyintéző/ Titkár-titkárnő

Referenciaszám: A226481

Az Import ügyintéző/ Titkár-titkárnő álláshirdetés részletei:

TTC Budapark Kft. Európa vezető billenős és mozgópadlós pótkocsi gyárainak kizárólagos (KEMPF, Knapen Trailers) magyarországi képviselete. A 19 éves szakmai háttérrel rendelkező ügyvezetés 3 éve láttja el az exkluzív, egyedi gyártó cégek értékesítési, szerviz- és alkatrész logisztikai képviseletét.

A megnövekedett feladatainak ellátására Import ügyintéző/ Titkár-titkárnő
pozícióba keres munkatársat.

Elvárások:
- felsőfokú angol nyelvtudás,
- műszaki ismeretek az alábbi területek valamelyikén:
o agráripari gépészet,
o személygépjármű,
o kishaszongépjármű,
o nehézhaszonjármű,
o pótkocsi,
o busz
o és egyéb közlekedési termékekkel összefüggő műszaki ismeret,
o fémipari ismeret vagy tapasztalat,
- jó kommunikációs- és szervezőkészség, kreativitás,
- önálló, precíz munkavégzés,
- éves szinten minimum 7 alkalommal egy-két napos külföldi (gyári) kiutazás Hollandiába, ügyfelekkel és a cégvezetővel.

A kiválasztás során előnyt jelent:
- iratkezelési és ügykezelési területen szerzett tapasztalat,
- számviteli alapismeretek.

Szakmai tapasztalat nem elvárás, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
- árajánlatok fordítása/szerkesztése angol nyelvről magyar nyelvre,
- megrendelések elkészítése és a visszaigazolások ellenőrzése (pl. felszereltségek, tömeg-méret adatok) angol nyelven,
- megrendelő szerződések és készrejelentési értesítők készítése magyar nyelven
- folyamatos – telefonon és írásban történő – kapcsolattartás a gyár képviselőivel (logisztikai, kereskedelmi és műszaki osztállyal egyaránt),
- garanciák ügyintézése, koordinálása itthoni ügyvezetői felügyelettel,
- járműmozgatások, logisztika, magyarországi forgalombahelyezések koordinálása,
- számlák, kalkulációk ellenőrzése, visszaigazolása,
- rendszeres gyárlátogatások, fordítási feladatok (hírlevelek, műszaki információk, stb.).

Amint kínálunk:
- közvetlen kapcsolattartás az ügyvezetővel,
- kiemelkedő bérezés,
- kis létszám mellett, nyugodt stabil munkakörnyezet,
- gyors és hatékony engedélyeztetési folyamatok,
- szükség esetén a munkavégzéshez napközben céges autó áll rendelkezésre,
- gyors szakmai fejlődési lehetőségek.

Munkaidő: napi 6 órában is elvégezhető (9.00-15.30 között)
Munkavégzés helye: Biatorbágy-Budapark ( METRO áruház közelében) Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető!

Az önéletrajzokat az Ügyvezető Igazgató e-mail címére várjuk.

Egyéb adatok: Import ügyintéző/ Titkár-titkárnő

Az álláshirdető cég: TTC Budapark Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Import ügyintéző/ Titkár-titkárnő