Mutassa meg ismerőseinek:

RECEPCIÓS

Referenciaszám: A226419

A RECEPCIÓS álláshirdetés részletei:

RECEPCIÓS

A BHS Trans Kft. Dunakeszin lévő logisztikai központja felvételt hirdet recepciós munkakör betöltésére.

Feladatok:
- Bejövő telefonok, faxok kezelése
- Adminisztrációs feladatok
- Asszisztensi feladatok
- Rendelések (irodaszer, takarítószer) teljes körű kezelése
- Irodavezető munkájának segítése
- Postai nyilvántartás kezelése, postázási feladatok
- Dokumentáció sokszorosítás, digitalizálás
- Irodai eszközök nyilvántartása, karbantartásának megszervezése
- Egyéb irodai és irodán kívüli ügyintéznivalók
- Vendégek fogadása, kiszolgálása
- Beléptető rendszer adminisztrációja

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség
- MS Office programok felhasználói szintű használata (Word, Excel, PowerPoint)
- Rugalmasság
- Precíz, pontos munkavégzés
- Jó szervezési-, és kommunikációs készség
- B kategóriás jogosítvány
- 2-3 éves recepciósként szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Fiatal, energikus csapat
- Színvonalas munkahelyi környezet

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a megadott email címre.

Egyéb adatok: RECEPCIÓS

Az álláshirdető cég: BHS Trans Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció