Mutassa meg ismerőseinek:

Rendszergazda

Referenciaszám: A226340

A Rendszergazda álláshirdetés részletei:

Feladatok:
- Microsoft alapú szerverkörnyezet üzemeltetése, felügyelete.
- Mentési és visszaállítási feladatok elvégzése.
- a saját és az ügyfeleinknél lévő rendszerek teljes monitorozása, hiba esetén a hiba lokalizálása és elhárítása,
- postafiókok felvétele és beállítása a serveren, e-mail kliensek beállítása, és
postafiókok kezelése,
- hálózati eszközök konfigurálása, üzemeltetése
- A cégek működéséhez szükséges informatikai háttér stabilitásának biztosítása, működtetés, karbantartás (helyszíni, akár vidéki telephelyekre kiszállások)
- Informatikai hibák bejelentések fogadása, hibák kezelése, rövid időn belül megoldása
- Hibák rögzítése rendszerünkbe, az elvégzett munkák folyamatos dokumentálása
- Folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel
- Dokumentációk, nyilvántartások pontos vezetése

Elvárások:
- Legalább középfokú informatikai végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
- Informatikai hálózati ismeretek
- Számítógépes hardverek és perifériák ismerete
- Levelezési protokollok (POP3, IMAP) és operációs rendszerek (Windows XP/7) üzemeltetésében szerzett tapasztalt
- Windows 2003/2008, 2011 Server ismerete
- Felelősségteljes, önálló munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány
Előny:
- Virtualizásciós technológiák ismerete (VMware, HyperV)
- SharePoint Server 2007 / 2010
- SonicWall és Mikrotik hálózati eszközök ismerete
Jelentkezni az allaskukacebond.hu e-mail címre elküldött fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehet!

Egyéb adatok: Rendszergazda

Az álláshirdető cég: EBOND Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Informatika / Szoftverfejlesztés