Mutassa meg ismerőseinek:

Online marketing munkatárs

Referenciaszám: A226332

Az Online marketing munkatárs álláshirdetés részletei:

Feladatok, munka:
- Facebook (posztok és hirdetések ütemezése, kezelése, írása)
- Blogok kezelése
- Google+, Adwords, Analytics és egyéb Google eszközök kezelése
- Drupal és WP alapú weboldalak frissítése, menedzselése
- Hírek írása és megjelenítése a különböző csatornákon
- Hírlevél kezelés, ütemezés
- Prospektusok és egyéb a gyártótól kapott marketing anyagainak angol nyelvből történő adoptálása a helyi piaci igényeknek megfelelően
- Hirdetési anyagok előkészítése (elsősorban kreatív oldal, szerkesztési ismeret nem szükséges, de előny)
- Cikkek írása

Elvárások:
A munkakör nem csak a magyar, de a délkelet-európai térségben található irodáink online marketing feladatainak koordinálását / kezelését is magába foglalja, így az irodákkal történő problémamentes napi kommunikáció érdekében az angol nyelv ismerete szükséges.

Fényképes önéletrajzot kérünk, nettó fizetési igény megjelölésével. Beadási határidő: Február 1..

Egyéb adatok: Online marketing munkatárs

Az álláshirdető cég: Gál és Társa Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR

Jelentkezés az állásra: Online marketing munkatárs