Mutassa meg ismerőseinek:

Pénzügyi ügyintéző

Referenciaszám: A226227

A Pénzügyi ügyintéző álláshirdetés részletei:

Boschung EJT Kft.
Elektronikai és Járműipari Termékeket Gyártó és Forgalmazó Kft.

Úttisztító berendezések gyártásával foglalkozó cég
keres Dévaványára.

Elvárások
Pénzügyi/számviteli ügyintézői és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség
Bér- és TB-ügyintéző (ELŐNY)
Biztos számítógépes ismeret (Microsoft Office, Outlook).
Kiváló német, angol vagy francia nyelvtudás szóban és írásban.

Feladatok:
Bejövő számlák rendszerezése
· Átutalásos, Kp
· Belföldi HUF
· Belföldi EUR
· Külföldi EUR – Uniós, Unión kívüli
· Pénzforgalmi Elszámolás
· EVA
· Tárgyi Eszköz
· Proforma számlák stb
Szállítólevelek rendszerezése.
Számlákhoz Szállítólevél párosítása.
Számlák iktatása a megfelelő naplókban.
Kimutatások készítése exel használatával

Amit kínálunk:
Határozatlan idejű munkaszerződés
Hosszútávú munkalehetőség nemzetközi környzetben
Megállapodás szerinti bér
Alkalmazotti jogviszony.

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségekre várjuk:
510 Dévaványa, Eötvös József u. 89.
Tel: +36 (66) 585-411, Fax: +36 (66) 585-401

Egyéb adatok: Pénzügyi ügyintéző

Az álláshirdető cég: Boschung EJT Kft.
A munkavégzés helye: Békés megye
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling