Mutassa meg ismerőseinek:

Nyugdíj-, gyermekjövő- és lakástakarék tanácsadás

Referenciaszám: A226016

A Nyugdíj-, gyermekjövő- és lakástakarék tanácsadás álláshirdetés részletei:

Megbízott partnereinknek rendkívül széles termékpalettát, tervezhető és motiváló érdekeltségi rendszert, karrier lehetőséget és színvonalas oktatási programokat kínálunk. Célunk: a sikeres értékesítői csapat és az elégedett ügyfél.
Cégcsoportunk: Holland háttér, magyar siker - Évtizedek óta a hazai élvonalban Világszinten több mint 25 ezren segítünk több millió ügyfelünknek felelősséget vállalni pénzügyeikért. A csoport legnagyobb leányvállalatai az Egyesült Államokban, Hollandiában, az Egyesült Királyságban működnek, de a Cégünk jelenléte folyamatosan növekszik Ázsiában és Közép-Kelet-Európában is. A magyarországi cégcsoport tagjai a hazai élet- és vagyonbiztosítási, valamint a befektetési piac jelentős szereplői. Széles körű pénzügyi szolgáltatásokkal segítjük ügyfeleinket jövőjük anyagi hátterének és biztonságának megteremtésében.

Talán még soha nem volt ekkora szükség az öngondoskodásra, mint napjainkban. Gyermekeink életkezdése, jövőbeni nyugdíjunk biztonsága vagy egy lakáshoz jutás ma már szinte elképzelhetetlen hosszú távú megtakarítások nélkül. Azok, akik nyugdíjbiztosításban helyezik el megtakarításaikat, 20% adójóváírásra, míg a lakástakarék szerződői 30% állami támogatásra jogosultak. Az egyre növekvő igényeket szeretnénk minél szélesebb körben kiszolgálni, ezért várjuk olyan érdeklődők jelentkezését, akik egy dinamikusan növekvő piacon kívánnak biztos egzisztenciát megteremteni maguk és családjuk számára. A jelentkezők átképzéséről és a kezdeti időszak anyagi biztonságáról (mely az első 12 hónapot érinti) Cégünk gondoskodik. Az ügyfeleknek kínált szolgáltatásaink között megtalálhatóak a legkorszerűbb befektetési eszközalapok, a nyugdíjbiztosítások és a lakástakarék is.

Az alábbi lehetőségre várjuk pályázók jelentkezését, melyben kiemelten fontos feladatkörök:
Feladatok:
• Megtakarítási és befektetési termékeink teljes körű elsajátítása
• Meglévő és a tanácsadó által közvetített ügyfelek szerződéseinek kezelése
• Pénzügyi életpálya tervezés
• Megtakarítások értékesítése
Amit kínálunk:
• Egy piacvezető pénzintézet multinacionális hátterét
• Folyamatos képzés lehetőségét az ország legkiválóbb oktatási rendszerében
• Egy új hivatás gyors elsajátítását, életpálya lehetőségét
• Az átlagkereseteket jóval meghaladó, hosszú távú, kiemelkedő jövedelemszerzés lehetőségét
• Eredményorientált értékelést
Elvárások:
• Legalább középfokú végzettség érettségivel
• Sikerközpontú szemléletmód
• Tudatos gondolkodás és igény a folyamatos fejlődésre
• Kimagasló képesség kapcsolatok kiépítésére és azok megtartására
• Kiváló kommunikációs készség
Előny:
• Szakmai végzettség vagy
• Diploma
• Banki biztosítási tapasztalat
Kezd az új évet nálunk és küld el a részletes szakmai önéletrajzodat!

Egyéb adatok: Nyugdíj-, gyermekjövő- és lakástakarék tanácsadás

Az álláshirdető cég: Üzleti Vezető
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Bank / Biztosítás / Befektetés

Jelentkezés az állásra: Nyugdíj-, gyermekjövő- és lakástakarék tanácsadás