Mutassa meg ismerőseinek:

Ügyfélszolgálati munkatárs

Referenciaszám: A226014

Az Ügyfélszolgálati munkatárs álláshirdetés részletei:

Biztosítótársaság felvételt hirdet 1 fő ügyfélszolgálati munkatárs részére azonnali kezdéssel.

Feladat
- ügyfélszolgálati feladatok ellátás
- meglévő ügyfelek teljes körű kiszolgálása
- szerződések kötése, módosítása, ügyfélproblémák kezelése

Elvárások:
- felsőfokú végzettség /egyetemi, főiskolai/, vagy biztosítási, pénzügyi közvetítői végzettség
- kifogástalan megjelenés
- a modern számítástechnikai eszközök, programok kezelésében való jártasság (pc tablet, Word, Excel, Power Point, androidos alkalmazások)
- kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
- értékesítési tapasztalat banki/biztosítási területről előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:
- főállású munkaviszony
- nemzetközi cégcsoport által biztosított professzionális háttér
- ingyenes képzések
- mentori támogatás

Részletes szakmai önéletrajzát 2016.01.12-ig várjuk

Egyéb adatok: Ügyfélszolgálati munkatárs

Az álláshirdető cég: Szalai Ferenc
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Bank / Biztosítás / Befektetés

Jelentkezés az állásra: Ügyfélszolgálati munkatárs