Mutassa meg ismerőseinek:

Műszaki munkatárs

Referenciaszám: A225902

A Műszaki munkatárs álláshirdetés részletei:

Mérnöki szolgáltató cég ingatlan-nyilvántartási rendszer támogatásához keres részmunkaidős munkatársat

Feladatok:
- Helyiségadatok helyszíni felmérése és feldolgozása adatbázisban
- Rendszeres adatellenőrzések és adatjavítások elektronikus és telefonos adatgyűjtéssel, helyszíni bejárásokkal
- Rendszeres és eseti adatszolgáltatások biztosítása
- Ingatlanok felmérése és egyszerű alaprajzi feldolgozása

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Önálló munkavégzés
- Precizitás
- Jó kommunikációs készség
- Pozitív személyiség
- Műszaki tervek megértése
- Legalább alapszintű CAD ismeret
- MS Excel és Word ismeret

Előnyök:
- Gépjármű vezetési jártasság
- Jó CAD ismeret

Amit nyújtunk:
- Barátságos munkahely irodaházban
- Versenyképes jövedelem
- Foglalkoztatási biztonság

Egyéb információk:
- Kisgyermekes mérnök szülőknek ideális
- Teljes munkaidős foglalkoztatás középtávon lehetséges
- Nem kérünk motivációs levelet
- Kérjük jelölje meg a legkorábbi lehetséges kezdési időpontot!

Munkavégzés helye:
- Budapest XI.
- Távmunka a betanulási időszak után részmunkaidőben lehetséges

Egyéb adatok: Műszaki munkatárs

Az álláshirdető cég: Plan 66 Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Alkalmi, időszakos munkák