Mutassa meg ismerőseinek:

Irodai munka, Dél-Buda

Referenciaszám: A225855

Az Irodai munka, Dél-Buda álláshirdetés részletei:

Jó vagy az emberekkel történő kapcsolattartásban, kapcsolatépítésben?
Felelősséggel tudod menedzselni az egyik legértékesebb erőforrásunkat, az ügyvezetőnk naptárját?
Tudsz azonosulni missziónkkal, mely a cégek számára a hozzáadott érték megtalálása mind humán fejlesztés, mind az ügyfelek számára történő értéknyújtás (marketing) terén?

Akkor Téged keresünk ügyvezetői asszisztensi, kapcsolatápolási munkakörbe 6 vagy 8 órás munkaidőben.

Feladatok:
• Az ügyvezető munkájának támogatása:
időpont egyeztetések, naptármenedzsment, bejövő és kimenő telefonok kezelése
ügyfelek, tárgyaló partnerek fogadása
személyi asszisztencia
• A cég értékesítési tevékenységének támogatása:
bemutatkozó anyagok, prezentációk összeállítása
ügyféltalálkozók szervezése az ügyvezetőnek és az értékesítési munkatársaknak
időpontszervezéshez kapcsolódó adminisztráció
• Irodavezetés:
az iroda működéséhez szükséges tárgyi feltételek biztosítása

Elvárásaink:
• kiemelkedő kommunikációs képesség, ügyfélorientált, nyitott hozzáállás
• proaktív személyiség, aki a csapattal együttműködve, de mégis önállóan teljesíti feladatait
• magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office, internet)
• legalább középfokú végzettség, erős nyelvhelyesség
• legalább alap szintű angol nyelvismeret
• cégek vezetőivel történő kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
• igényesség (kommunikáció, nyelvhelyesség, üzleties megjelenés)

Amit előnynek tartunk:
• felsőfokú végzettség
• angol társalgási szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:
• fejlődő cég, motiváló, stabil, biztos munkahely
• barátságos, fiatalos légkör, átlátható méretű csapat
• kellemes irodai környezet Dél-Budán

Interneten a www.humanplus.hu/allas weboldalon az “Ügyvezetői asszisztens” pozícióra kattintva

Egyéb adatok: Irodai munka, Dél-Buda

Az álláshirdető cég: humanplus
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Irodai munka, Dél-Buda