Mutassa meg ismerőseinek:

TAKARÍTÓ, ASZTALLESZEDŐ

Referenciaszám: A225741

A TAKARÍTÓ, ASZTALLESZEDŐ álláshirdetés részletei:

A Budapesti Liszt Ferenc repülőtérre keresünk

munkakörbe munkatársakat.

Feladat:
• az éttermi területek tisztán tartása
• a vendégtérben az asztalokon hagyott tálcák összeszedése és letakarítása
• mosogatógépből való ki/be pakolás
• az éttermek tiszta étkészletel történő feltöltése

Elvárások:
• alkalmasság 12 órás lábon való munkavégzéshez
• megbízható, pontos és higiénikus személyiség és igényes munkavégzés
• hosszútávú megbízhatóság
• hajlandóság csapatmunkára

Munkarend: 12 órás munkarend - egyik héten 3, másik héten 4 munkanap.
Esetenként az éjszakás kollega helyetesítése előfordulhat.

Munkavégzés hely: Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbánya Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Jelentkezni önéletrajzzal a pozíció látható megjelölésével
e-mailen:

vagy faxon:
06 1/296 3513

Egyéb adatok: TAKARÍTÓ, ASZTALLESZEDŐ

Az álláshirdető cég: SSP Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: TAKARÍTÓ, ASZTALLESZEDŐ