Mutassa meg ismerőseinek:

SZAKÁCS

Referenciaszám: A225740

A SZAKÁCS álláshirdetés részletei:

Az SSP Hungary Kft. bővülő konyhai csapatába
Keres munkatársat
SZAKÁCS
munkakörbe

Feladatok:
• Melegkonyhai termékek elkészítése a konyhai vezetők utasításai alapján
• Naponta felkészíti a termelési helyet a melegkonyhai termékek előállítására
• Tisztán tartja a melegkonyha egész területét, az eszközöket és a berendezéseket, különös tekintettel a közegészségügyi-higiéniai szempontokra
• Rendszeresen ellenőrzi az eszközöket, berendezéseket a működési hibák és károk elkerülése érdekében
• A munkakörhöz hozzátartozik a szükséges előkészítő és befejező tevékenységek elvégzése is, továbbá munkaterületének folyamatos tisztántartása

Elvárások:
• szakács képzettség
• élelmiszer-közegészségügyi ismeretek
• szervezési képességek saját munkájával kapcsolatban
• önálló és felelősségteljes munkavégzés
• nagyfokú terhelhetőség és rugalmasság
• folyamatos munkarendben történő beosztás

Amit kínálunk:
• Dinamikus csapat, izgalmas környezet
• Hosszútávú munkalehetőség
• Multinacionáis környezet
• Lehetőség és gyakorlat szakmai tapasztalatok elmélyítésére

Munkavégzés helye:
Liszt Ferenc Repülőtér 2B Terminál

Jelentkezni önéletrajzzal a pozició látható megjelölésével e-mailben vagy faxon a 06 1/296 3513 számon lehet.

Cégünkről további információ az alábbi honlapon található:
www.foodtravelexperts.com

Légy részese egy nemzetközi vendéglátóipari csapatnak!

Egyéb adatok: SZAKÁCS

Az álláshirdető cég: SSP Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom