Mutassa meg ismerőseinek:

BERUHÁZÁSI OSZTÁLYVEZETŐ

Referenciaszám: A225694

A BERUHÁZÁSI OSZTÁLYVEZETŐ álláshirdetés részletei:

A Vasas Sport Club főállású munkatársat keres
munkakörbe

Feladat:
• A Vasas Sport Club által vagyonkezelt (Fáy utca, Pasaréti út, Folyondár utca) létesítményeinek beruházásaival kapcsolatos feladatok ellátása,
• A beruházási osztály megszervezése, munkavállaló(k) felvétele,
• A beruházáson dolgozó munkatársak, megbízottak irányítása, vezetése,
• Közbeszerzésekben való közreműködés,
• Tervezési folyamatban való közreműködés,
• Ajánlatok értékelésben való közreműködés,
• Az építési-beruházási folyamatok menedzselése,
• Folyamatos adminisztráció biztosítása,
• Gyakori helyszíni jelenlét
• Statisztikák, kimutatások, elszámolások készítése
• Kapcsolattartás a különböző hatóságokkal,

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Műszaki ismeretek
• Felhasználói szintű informatikai ismeretek (word, excell)
• Rugalmas munkavégzés
• Jogosítvány (B kategória)
• Létesítmény beruházási/fejlesztési területen eltöltött legalább 10 éves tapasztalat
• Létesítmény beruházási/fejlesztési területen vezetői pozícióban eltöltött legalább 5 éves tapasztalat

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Szerződéses időtartam: határozott időre a beruházások lezárultáig, illetve az elszámolás elfogadásáig, amely jelenlegi információk szerint leghamarabb 2018. I. félévében várható.

Munkavégzés helye:
• Budapest, XIII. kerület (Fáy utcai Vasas létesítmény) illetve a beruházásokkal érintett létesítményeken

• Jelentkezési határidő: 2016. január 8.
• Formai elvárások:
o fényképes önéletrajz
o motivációs levél
• A jelentkezést e-mailen, vagy postán a 1139. Budapest, Fáy u. 58. címre várjuk

Egyéb adatok: BERUHÁZÁSI OSZTÁLYVEZETŐ

Az álláshirdető cég: Vasas Sport Club
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Mérnök / Műszaki

Jelentkezés az állásra: BERUHÁZÁSI OSZTÁLYVEZETŐ