Mutassa meg ismerőseinek:

Könyvelő

Referenciaszám: A225683

A Könyvelő álláshirdetés részletei:

Magyarország legnagyobb magyar tulajdonban lévő készpénz-logisztikai vállalata, a Brink’s jogutódja Budapest XI. kerületi kirendeltségébe keres

Könyvelő
munkatársat.

Feladatok:
• Főkönyvi könyvelés
• Bank kivonatok könyvelése
• Tárgyi eszköz könyvelése
• Havi zárásban való részvétel
• Statisztikák elkészítése
• Adóbevallások előkészítése
• Kontrolling feladatok ellátása

Elvárások:
• Mérlegképes könyvelői képesítés, felsőfokú végzettség előny
• 2-3 éves szakmai tapasztalat
• Adózási jogszabályok ismerete
• MS Office- főleg excel - magas szintű ismerete
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• SUN rendszer ismerete előny

Szükséges készségek:
• Megbízható, precíz önálló munkavégzés
• Az ideális jelöltnek képesnek kell lenni csapatban dolgozni
• Kíváló kommunikációs készség

A munkakör előnyei:
• Teljes mértékben bejelentett, alkalmazotti jogviszony
• Kiemelkedő Munkáltatói felelősségbiztosítás minden dolgozóra
• Betanítás és folyamatos szakmai tréningek
• Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát várjuk:

Egyéb adatok: Könyvelő

Az álláshirdető cég: Trezex Hungária Zrt.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling