Mutassa meg ismerőseinek:

Biztosítás és pénzügyi tanácsadó

Referenciaszám: A225517

A Biztosítás és pénzügyi tanácsadó álláshirdetés részletei:

Tisztelt Álláskereső!

Évtizedes tapasztalattal rendelkező biztosítási és pénzügyi területen működő cég keres tanácsadó kollégákat. Olyan munkatársakat keresünk, akik nem félnek a kihívásoktól, tudnak csapatban és önállóan is dolgozni és rendelkeznek jó kommunikációs készséggel.
Cégünk folyamatosan bővíti a palettáját, partnereit és a jövő évben az ingatlan közvetítési területet is csatoljuk a kereseti forrásainkhoz.

Tapasztalattal rendelkező és pályakezdők jelentkezését is várjuk. Képzésünk egyedülálló, teljes körű és ingyenes. Több pozíció közül lehet választani.

Főbb feladatok: önképzés, új és meglévő partnereink felkeresése, szolgáltatásaink ajánlása, állományápolás.

Amit biztosítunk: informatikai háttér, telemarketinges támogatás, ügyfélkör, 1 éves indulási támogatás, munkaversenyek.

A hiedelemmel ellentétben Mi nem várjuk el új kollégáinktól hogy saját ismerőseiket, családtagjaikat hozzák be a céghez, mivel mi tanácsadó kollégákat szeretnénk képezni hosszútávra.
Bátran jelentkezzenek egy személyes elbeszélgetésre, ha felkeltettük az érdeklődését.

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével.

Kovács Richárd

Egyéb adatok: Biztosítás és pénzügyi tanácsadó

Az álláshirdető cég: Kovács Richárd
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Bank / Biztosítás / Befektetés

Jelentkezés az állásra: Biztosítás és pénzügyi tanácsadó