Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítői munkalehetőség azonnali kezdéssel!

Referenciaszám: A225456

Az Értékesítői munkalehetőség azonnali kezdéssel! álláshirdetés részletei:

Ne legyél te is olyan ember, aki átlagos dolgot vár el magától, mert mindenki csak azt tudja elérni. Nem szabad beérned annyival, hogy „más is azt hitte, hogy neki sikerül” vagy a kedvencem „ne akarj túl sokat, mert a boldogsághoz nem kell pénz”. Azt tudom neked ajánlani, hogy gyere el hozzánk és legyél része egy olyan csapatnak, akik úgy gondolkoznak, és úgy élik az életüket, hogy nem hajlandóak elfogadni azt, hogy mások visszahúzzák őket.
Te vagy az emberünk ha:

• Megfelelő kommunikációs képesség
• Értékesítésben szerzett tapasztalat (előny, de nem feltétel)
• Szorgalom és kitartás
• Precizitás és sikerorientáltság
• Pozitív kiegyensúlyozott személyiség
• Tanulási hajlandóság
• Önálló munkavégzés
• Legalább középfokú végzettség

Feladatok:
• Meglévő ügyfélállomány gondozása
• Ajánlatok kidolgozása
• Személyes tárgyalások lebonyolítása
• Szerződéskötés és ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Amit kínálunk:
• Fix 80 000 Ft + kimagasló jutalék
• Hosszú távú munkalehetőség
• Egy lelkes és elszánt csapat
• Gyors betanítás, ingyenes továbbképzési lehetőség
• Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzzal. A tárgyba tüntesd fel „Értékesítés”.

Egyéb adatok: Értékesítői munkalehetőség azonnali kezdéssel!

Az álláshirdető cég: Rli Medical
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Egészségügy / Gyógyszeripar

Jelentkezés az állásra: Értékesítői munkalehetőség azonnali kezdéssel!