Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítési munkatárs

Referenciaszám: A225455

Az Értékesítési munkatárs álláshirdetés részletei:

Az értékesítői tevékenység nagyon jövedelmező lehet, azonban nem könnyű, nem is tudja mindenki elvégezni ezt a feladatot, aki viszont igen, valóban kiemelkedő fizetésre számíthat.
Stabil háttérrel rendelkező, egészségmegőrzéssel foglalkozó cég a folyamatos fejlődésnek és bővülésnek köszönhetően állást hirdet az alábbi pozíciókra: 5 fő üzletkötő

Főbb feladatok:
- meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás
- az ügyfelek pontos tájékoztatása
- tárgyalások lebonyolítása
- a tárgyalásokból létrejött szerződések megkötése

Elvárások:
- határozott, udvarias fellépés
- lényegre törő, meggyőző, kiváló kommunikáció
- kitartó, megbízható, ambiciózus személyiség
- igazi csapatjátékos

Amit kínálunk:
- Fix 80 000 Ft + kimagasló jutalék
- hosszú távú, biztos munkalehetőség
- 8 órában végezhető munkaidő
- teljes körű szakmai támogatás
- szakmai továbbképzések, tréningek
- teljes infrastruktúra
- emberközpontú, jó hangulatú csapat
- könnyen megközelíthető, kellemes munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el fényképes önéletrajzát. A tárgyba kérem feltüntetni Üzletkötő.

Egyéb adatok: Értékesítési munkatárs

Az álláshirdető cég: Rli Medical
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Egészségügy / Gyógyszeripar

Jelentkezés az állásra: Értékesítési munkatárs