Mutassa meg ismerőseinek:

Minőségbiztosítási munkatárs

Referenciaszám: A225442

A Minőségbiztosítási munkatárs álláshirdetés részletei:

Boschung EJT Kft.
Elektronikai és Járműipari Termékeket Gyártó és Forgalmazó Kft.

Úttisztító berendezések gyártásával foglalkozó cég

Minőségbiztosítási munkatársakat

keres termelésbe, 2 műszakos munkarendbe Dévaványára.

Elvárások
• Anyagismeret, nagyon jó rajzolvasási ismeret.
• Mérési és hegesztési ismeretek.
• Német, angol vagy francia nyelvtudás előny.

Feladatok:
• Első minták ellenőrzése és engedélyezése: forgácsolás, hegesztés, szerelési területeken

Amit kínálunk:
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Hosszútávú munkalehetőség nemzetközi környzetben
• Megállapodás szerinti bér
• Alkalmazotti jogviszony

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségekre várjuk: 5510 Dévaványa, Eötvös József u. 89.

Tel: +36 (66) 585-411, Fax: +36 (66) 585-401

Egyéb adatok: Minőségbiztosítási munkatárs

Az álláshirdető cég: Boschung EJT Kft.
A munkavégzés helye: Békés megye
Álláskategória: Biztonság / Vagyonvédelem

Jelentkezés az állásra: Minőségbiztosítási munkatárs