Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítői munkalehetőség!

Referenciaszám: A225313

Az Értékesítői munkalehetőség! álláshirdetés részletei:

Stabil háttérrel rendelkező, Magyarországon több éve sikeresen működő, egészségmegőrzéssel foglalkozó cég a folyamatos fejlődésnek és bővülésnek köszönhetően keres üzletkötőket.

Amit elvárunk:
Kiemelkedő tárgyalóképes kommunikációt
Határozott, üzleti megjelenést
Ambiciózus, határozott jellemet
Értékesítői tapasztalatot

Napi feladatok:
Tárgyalások előkészítése, és lebonyolítása
Szerződések kötése
Szoros üzleti kapcsolat kialakítása az ügyfelekkel
Részvétel a továbbképzéseken,

Amit Cégünk kínál:
Stabil munkahely
Folyamatos fejlődési lehetőség
Továbbképzések
Exkluzív, fiatalos környezet
Fizetés: fix 80.000 Ft + jutalék és gyors fejlődési lehetőség!

Amennyiben az állás felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését, fényképes önéletrajz formájában. Tárgy: Értékesítés

Egyéb adatok: Értékesítői munkalehetőség!

Az álláshirdető cég: RLI Medical
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Egészségügy / Gyógyszeripar

Jelentkezés az állásra: Értékesítői munkalehetőség!