Mutassa meg ismerőseinek:

szemcseszóró

Referenciaszám: A225304

A szemcseszóró álláshirdetés részletei:

OSTORHÁZI BEVONATTECHNIKA Kft keres projekt munkákra szemcseszóró gyakorlattal rendelkező munkatársakat

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Szemcseszórásban szerzett gyakorlat, tapasztalat
• Ipari szemcseszóró berendezések használatának ismerete

Főbb feladatok, munkák:
• Különféle felületek előkészítése és szemcseszórása
• Egyedi és nagy sorozatú munkadarabok festék bevonatainak készítése

Előny:
• Szemcseszóró berendezések ismerete
• Lakatos végzettség
• Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:
• sok munka
• európai színvonalú munkakörnyezet és eszközök
• hosszú távú munkalehetőség
• versenyképes fizetés
• szakmai fejlődés, tanulmányok, továbbképzések lehetősége
• családi vállalkozásra jellemző jó munkahelyi légkör
Munkavégzés helye:
• Százhalombatta

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát pozíció megjelölésével

Egyéb adatok: szemcseszóró

Az álláshirdető cég: Ostorázi Bevonattechnika Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés