Mutassa meg ismerőseinek:

fényező/ipari festő

Referenciaszám: A225303

A fényező/ipari festő álláshirdetés részletei:

BEVONATTECHNIKA Kft hosszú távra keres százhalombattai telephelyére, üzemi munkára
FÉNYEZŐ IPARI FESTŐ munkatársakat

Az álláshoz tartozó elvárások:
• festő- fényező szakmunkás bizonyítvány
• igazolt szakmai gyakorlat
• ipari festékszóró berendezések használatának ismerete
Főbb feladatok, munkák:
• különféle felületek előkészítése és fényezése
• egyedi és nagysorozatú munkadarabok festékbevonatainak elkészítése
• festési munkát megelőző kiegészítő tevékenység (felület-előkészítés, maszkolás, kitakarások) elkészítése
Előny:
• levegőmentes szóró berendezések ismerete
• kétkomponensű bevonatkészítésben való jártasság
Amit kínálunk:
• sok munka
• európai színvonalú munkakörnyezet és eszközök
• hosszú távú munkalehetőség
• versenyképes fizetés
• szakmai fejlődés, tanulmányok, továbbképzések lehetősége
• családi vállalkozásra jellemző jó munkahelyi légkör
Munkavégzés helye: Százhalombatta
Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát pozíció megjelölésével

Egyéb adatok: fényező/ipari festő

Az álláshirdető cég: Ostorázi Bevonattechnika Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka