Mutassa meg ismerőseinek:

Gépkezelő, gépbeállító munka Várpalota

Referenciaszám: A225276

A Gépkezelő, gépbeállító munka Várpalota álláshirdetés részletei:

Várpalotai partnerünk részére keresünk gépkezelő, gépbeállító munkatársat.

Feladatok:
- beállítások, átállások végrehajtása
- gyártásközi műszaki hibák elhárítása
- technológiai és minőségügyi követelmények betartása

Elvárások:
- villanyszerelő, műszerész vagy karbantartói végzettség
- nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- önállóság
- jó kézügyesség

Előny:
- gépkezelői/ gépbeállítói szakmai tapasztalat

Hosszú távú munkaelehetőség, dinamikusan fejlődő cég

Jelentkezni szakmai önéletrajz elküldésével lehet.

Érdeklődni lehet a 70 323 0001 telefonszámon.

Egyéb adatok: Gépkezelő, gépbeállító munka Várpalota

Az álláshirdető cég: OPUS LKG
A munkavégzés helye: Veszprém megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Gépkezelő, gépbeállító munka Várpalota