Mutassa meg ismerőseinek:

Minőségbiztosítási mérnök

Referenciaszám: A225232

A Minőségbiztosítási mérnök álláshirdetés részletei:

Nagymúltú gyógyszeripari kutatással és analitikai műszer rendszerek fejlesztésével foglalkozó nemzetközi vállalat Minőségbiztosítási mérnököt keres.

A leendő munkatárs feladatai:
1. Minőségügyi dokumentumok készítése, kezelése, aktualizálása, karbantartása és fejlesztése
2. Projektek folyamat alapú minőségbiztosítása, auditálása, valamint a folyamatok továbbfejlesztése
3. Belső minőségirányítási, környezet- és munkavédelmi auditokra való felkészítés, koordináció
4. Felülvizsgálati és felügyeleti tanusításokhoz szükséges dokumentumok kezelése
5. Szoftverkörnyezet, elektronikai és mechanikai háttér, valamint rendszerfejlesztések támogatása
6. Minőségügyi oktatás tervezése és szervezése

A jelöltel szemben támasztott követelmények:
1. Felsőfokú műszaki végzettség
2. Szoftver és/vagy elektronika, mechanika fejlesztés területen szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
3. Megbízható, pontos, önálló munkavégzés;
4. Projektszemlélet
5. Írott műveleti eljárások értelmezése, követése, betartása
6. Dokumentációs készség (az elvégzett munka szabvány szerinti dokumentációja)

Előny:
1. Megbízható számítástechnikai ismeretek
2. Aktív angol nyelvtudás
3. MS Project készségszintű ismerete
4. ISO 17025 szabvány ismerete

Amit kínálunk:
1. Versenyképes kompenzáció
2. Színvonalas/változatos szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
3. A legújabb technológiák megismerése és alkalmazása

Munkavégzés helye: Szeged
Foglalkoztatási jogviszony: Munka Törvénykönyve szerint
Munkaszerződés időtartama: határozatlan – 3 hónap próbaidő
Foglalkoztatás napi időtartama: 8 óra
Jelentkezés módja: szakmai önéletrajz és motivációs levél

Egyéb adatok: Minőségbiztosítási mérnök

Az álláshirdető cég: PyroGroup Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Mérnök / Műszaki

Jelentkezés az állásra: Minőségbiztosítási mérnök