Mutassa meg ismerőseinek:

Szerviz asszisztens

Referenciaszám: A225191

A Szerviz asszisztens álláshirdetés részletei:

Debreceni Autószalonba keressünk hosszútávra, akár megváltozott munkaképességű munkavállalót 6 órás részmunkaidőben a következő pozícióba:
Főbb feladatok:

• Az szerviz munkatársak zökkenőmentes munkájának támogatása és elősegítése. Garanciális ügyintéző munkájának támogatása.
• Adatkezelési feladatok ellátása, ügyfél elégedettségi feladatok ellátása, feldolgozása.
• Visszahívási akciók kiértesítésében közreműködés.
• Ügyfél megkeresések kezelése, továbbítása az aktuális területet képviselő személy felé.
• Ügyfél akvirálás, műszaki vizsga, szezonális ajánlatok, esedékes szerviz tevékenységek kiajánlása.
• Szerviz-marketing feladatok ellátása. Ügyfelek értesítése, tájékoztatása, figyelmük felhívása a szerviz akciókra, lehetősségekre.
• DM levelek előkészítése. Az előzőleg elkészített adatbázis segítségével a DM levelek borítékok előállítása.
• Aktuális akciókhoz címlista készítése. A megfelelő célcsoport felkutatása és a címek összegyűjtése.
• Adatállomány kezelése. A kigyűjtött adatok áttekinthető, kezelhető rendszerbe foglalása a későbbi fel-használás érdekében.
• Ügyfelekkel való kapcsolattartás, tájékoztatás.
• Leendő szervizügyfelek felkutatása.
• Ügyfél kapcsolatok dokumentálása, rendszerezése.
• A minőségirányítási rendszer dokumentumaiban rögzített tevékenységek ellátása.
• Bérautók kezelése, nyilvántartása

Munkakör betöltésének feltételei:

• középfokú végzettség
• számítógépes tapasztalat (Word, Excel, számlázó program)
• B kategóriás jogosítvány
• jó kommunikációs készség

Fényképes szakmai önéletrajzot, megváltozott munkaképességű jelentkező esetén a rehab leszázalékolás mértékét, a következő email címre kérjük.

Egyéb adatok: Szerviz asszisztens

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció