Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítési munkatárs

Referenciaszám: A225092

Az Értékesítési munkatárs álláshirdetés részletei:

Feladatok:

Régi és új ügyfelek tájékoztatása, új információk átadása
Szerződések professzionális, felelős kezelése
Értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció vezetése.
Értékesítési technológia elsajátítása, folyamatos bővítése, használata

Elvárások:

Diploma vagy minimum érettségi és szakmai hatósági vizsga.
Önálló munkavégzés, csapatjáték szellem.
Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség.
Rendszeres képzéseken való részvétel.
Precíz, céltudatos és fegyelmezett munka.
Pályakezdők és 50 év felettiek is jelentkezhetnek.

Amit kínálunk:

Karrier építési lehetőség, piaci szintű jövedelem.
Dinamikusan növekvő ügyfélkör.
Profi, multinacionális háttér.
Üzleti és kommunikációs továbbképzések.

Munkavégzés helye: Baja és környéke

Jelentkezési határidő: 2015. december. 31.
Munka kezdés: 2016. január 12.

Jelentkezés: Önéletrajzzal, motivációs levéllel a
megadott e-mail címen.

Egyéb adatok: Értékesítési munkatárs

Az álláshirdető cég: Tóth Gabriella
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Bank / Biztosítás / Befektetés

Jelentkezés az állásra: Értékesítési munkatárs