Mutassa meg ismerőseinek:

Elekroműszerész, elektrotechnikus

Referenciaszám: A224989

Az Elekroműszerész, elektrotechnikus álláshirdetés részletei:

Nagymúltú gyógyszeripari kutatással és analitikai műszer rendszerek fejlesztésével foglalkozó nemzetközi vállalat elektroműszerészt vagy elektrotechnikust keres.

A leendő munkatárs feladatai:
1. SMD alkatrészek beültetése, forrasztása
2. Finommechanikai szerelés
3. Készülékek összeszerelése, elektromos tesztelése
4. Meghibásodott elekronikai eszközök hibakeresése, javítása

A jelöltel szemben támasztott követelmények:
1. Megfelelő szakmai végzettség (elektroműszerész, elektrotechnikus)
2. Megfelelő gyakorlati jártasság
3. Kapcsolási rajzok, alkatrészek ismerete
4. Pontos, megbízható munkavégzés
5. Írott műveleti eljárások értelmezése, követése, betartása
6. Dokumentációs készség (az elvégzett munka szabvány szerinti dokumentációja)

Előny:
1. Megbízható számítástechnikai ismeretek
2. Angol nyelvismeret (írott dokumentumok megértése)
3. Electronikai CAD programok készségszintű használata (pl. Altium)

Amit kínálunk:
1. Versenyképes kompenzáció
2. Színvonalas/változatos szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
3. A legújabb technológiák megismerése és alkalmazása

Munkavégzés helye: Szeged
Foglalkoztatási jogviszony: Munka Törvénykönyve szerint
Munkaszerződés időtartama: határozatlan – 3 hónap próbaidő
Foglalkoztatás napi időtartama: 8 óra
A szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket az e-mail címre várjuk.

Egyéb adatok: Elekroműszerész, elektrotechnikus

Az álláshirdető cég: PyroGroup Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Egészségügy / Gyógyszeripar

Jelentkezés az állásra: Elekroműszerész, elektrotechnikus